Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Нікола Грехем

Нікола Грехем

Керівниця підрозділу Smart City, Міська рада Дубліна, Ірландія

Підрозділ Smart City міської ради Дубліна - це частина регіональної ініціативи Smart Dublin.

В якості керівника цього підрозділу, Нікола відповідає за створення нового розумного району: тестового майданчика для нових передових технологій, розташованого у кампусі одного з найбільших університетів Дубліна.

Перед цим, спікерка працювала більш ніж 10 років в державному управлінні, та стала членом команди Smart Dublin з моменту її створення в 2016 році.

Спочатку вона займалася питаннями відкритих даних та іншими ініціативами пов'язаними з даними, а пізніше стала керівником пілотного проекту Дубліна в рамках масштабного проекту економічного розвитку ЄС - H2020.

Вона забезпечила фінансування та керувала передкомерційними закупівлями в рамках партнерства Small Business Innovation Research (SBIR) з Enterprise Ireland та співпрацювала з Mastercard в рамках програми державно-приватного партнерства City Possible.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66