Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Лаура Тененбаум

Лаура Тененбаум

Всесвітньо визнана новаторка в галузі науки та кліматичних комунікацій NASA

Спікерка відома своєю здатністю перекладати складний науковий жаргон мовою, яку громадськість може осягнути без шкоди для наукової точності чи нюансів.

Авторка статей для:
- Forbes.com
- Weather.com
- Власної книги “SCI-CURIOUS: Як кожен може стати вченим-громадянином в епоху заперечення кліматичних змін та Інтернет-містифікацій”.

Крім цього, Лаура є колишнім старшим науковим редактором веб-сайту NASA’s Global Climate Change в NASA’s Jet Propulsion Laboratory (JPL), де вона повідомляла про підвищення рівня моря, втрату маси льоду та регіональний вплив на клімат. Вона неодноразово їздила до Ґренландії в рамках суборбітальної кампанії NASA, щоб досліджувати темпи втрат крижаної маси біля берегової лінії Гренландії.

Вона була доцентом природничих наук та написала, випустила та відредагувала відеосеріал з океанографії для супроводу підручника з океанографії для закладів вищої освіти.

Тененбаум жила у Південно-Східній Азії та багато подорожувала, що сформувало та вплинуло на її перспективи та світогляд. Вона має ступінь магістра наук з морських наук та викладала SCUBA в Таїланді, Шрі-Ланці та Гонконгу.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66