Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Лін О'Граді

Лін О'Граді

Заступниця директора Команди муніципальної та екологічної інфраструктури Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Лін О'Граді має більш ніж 30-річний досвід роботи на міжнародному рівні в секторі інфраструктури, як з транзакціями державного, так і приватного секторів. В липні 2011 року вона приєдналася до Команди муніципальної та екологічної інфраструктури, у якості заступника директора. До цього вона була банкіром у транспортній групі ЄБРР, охоплюючи всі види транспорту та працюючи переважно в колишньому Радянському Союзі та Південно-Східній Європі.

Останнім часом у ЄБРР вона все частіше бере участь у фінансуванні в сфері клімату, і є одним із архітекторів ініціативи ЄБРР "Зелені міста", на яку Банк виділив кошти в розмірі 1 млрд. євро на вирішення екологічних проблем шляхом інвестицій та політичних реформ у містах країн операцій Банку.

Лін розпочала свою кар'єру співробітником ODI (Overseas Development Institute) в Південній Африці, після цього перейшла на роботу до Департаменту міжнародного розвитку (DFID), який відомий як ODA. Потім вона працювала в приватному секторі, у транспортній консалтинговій компанії, а далі у програмі Європейської комісії TACIS (технічна допомога СНД).

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66