Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Ангеліка Вінклер

Ангеліка Вінклер

Голова Департаменту стратегій мобільності та заступниця голови Департаменту міського розвитку, Віденська міська рада

Сьогодні вона є головою Департаменту стратегій мобільності та заступником голови Департаменту міського розвитку. Її робота зосереджена на стратегічному плануванні в секторі мобільності для всіх видів транспорту - від метро та трамвая до пішохідного та велосипедного руху. Однак нові теми, такі як розумне місто, енергетика, логістика та нові форми мобільності (обмін автомобілями, електромобільність, мобільність на вимогу та ін.) набувають все більшого значення. Особливо в контексті планування мобільності та розвитку міст, метою є оптимізація системи „місто” за допомогою комплексних підходів до планування - саме на цьому робота Ангеліки зараз и зосереджена.

Ангеліка Вінклер вивчала містопланування у Віденському технологічному університеті і отримала ступінь магістра з політичного менеджменту на кампусі FH у 2014 році.

З 1993 року вона обіймала різні посади у Міській раді міста Відня, а з 2001 р. - керівні посади.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66