Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Марк Деві

Марк Деві

Засновник та виконавчий директор, Futurecity

Марк Деві заснував Futurecity в 2007 році як консалтингову компанію з питань культури та платформу для культурного розвитку міських центрів. Він є пристрасним лідером, керованим прихильністю до досконалості культури в містах, а його комерційні та інтелектуальні знання ставлять його на перший план в дискусіях про роль та призначення сучасних міст.

Як засновник Futurecity, Марк створив понад 125 культурних стратегій, ініціював понад 20 культурних партнерств та працював над понад 100 замовленнями для клієнтів з чотирьох континентів. Він відіграв керівну роль у створенні нових творчих районів та мікрорайонів у Великобританії та за кордоном. Він залучив мільйони фунтів на фінансування мистецтва, переконуючи приватний сектор у важливості культури та ролі мистецтва у створенні нових місць, залучаючи фінансування для Королівської академії, Коледжу мистецтва та дизайну Челсі та Королівського коледжу мистецтв.

У 2016 році Марк став співзасновником FuturePace, стратегічної дворічної ініціативи Futurecity та Pace London. FuturePace взяв на себе зусилля міжнародної групи митців і запропонував піонерський підхід до запровадження публічного мистецтва, було створено вражаючу і захоплюючу "галерею без стін".

Оскільки Futurecity поширює свій вплив у всьому світі, Марк є частим спікером в містах по всьому світу, на таких заходах як TEDx, симпозіуми GLA, переговори про Smart City та Future City, галузевих семінарах, міжнародних ярмарках мистецтв та конференціях з міського розвитку. У 2015 році він розробив дворічну програму лідерства «Urban Research Unit» з архітекторами Grimshaw, яка здійснила порівняння зростання та активності Нью-Йорка та Лондона.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66