Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Педро Невес

Педро Невес

Засновник та генеральний директор Global Solutions. Консультант Комітету з питань міського розвитку, житлового господарства та землекористування, ЄЕК ООН

Відповідальний за розробку політики сталого розвитку, розробку та реалізацію інвестиційних планів інфраструктури, обсягом понад 10 млрд доларів за угодами в інфраструктурні активи у понад 80 країнах Європи, Африки, Америки. та Азії. Проекти та програми інфраструктурних активів реалізуються в таких сферах як:
- нафта та газ;
- енергетика (викопні та відновлювані джерела у виробництві, передачі та розподілі);
- довкілля (вода, очищення води та твердих відходів);
- мобільність (аеропорти, порти, дороги, залізниці, метро);
- соціальна інфраструктура (охорона здоров'я, освіта, державне управління);
- нерухомість та містобудування;
- логістика;
- промисловість.

Має успішний досвід в управлінні інвестиційними операціями завдяки більш ніж 25-річному досвіду управління проектами. Та ще понад 10 років досвіду співпраці з державним сектором (Організація Об'єднаних Націй, центральні та місцеві органи влади та суб'єкти державної власності) з питань розробки та впровадження політики щодо інвестицій у державний сектор.

Є засновником першої MBA з питань оновлення міст, для якої він читав лекції з питань сталого та міського розвитку та відновлення міського бізнесу з 2010 року, нещодавно призначений координатором модулів з локалізації ЦСР в Університеті Женеви.

Захистив докторську дисертацію у Лісабонському університеті в 2018 році, зараз пише кандидатську дисертацію з дослідницьким запитанням: Цілі сталого розвитку: Чому? та Для кого?

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66