Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Гагік Хачатрян

Гагік Хачатрян

Консультант з питань партнерства державного та приватного секторів

Протягом 12 років Гагік виконував обов'язки голови/заступника голови Державного комітету водного господарства Вірменії. До його обов'язків, як державного чиновника, входило проведення реформ у водній галузі та координація проектів за участю приватного сектору в управлінні комунальними підприємствами за різними типами державного та приватного секторів.

Протягом останніх 3 років він надавав консалтингові послуги в основному у водному секторі, а також співпрацював з Greenpact BV (Нідерланди).

Він також був членом Консультативної групи Казахстану у 2014 році. Як консультант/радник Гагік також брав участь у різних проектах АБР, КФВ, ЄЕК ООН, СБ, ОЕСР, FDA та DFID.

Він провів презентації, пов'язані з партнерства державного та приватного секторів у більш ніж 20 країнах, підготував такі публікації: «Огляд участі приватного сектору у сфері водопостачання та каналізації Вірменії», «Ринково-орієнтовані реформи та державно-приватне партнерство у Вірменії».

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66