Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Глорія Мухіка Конде

Глорія Мухіка Конде

Радниця з питань відродження міст у міській раді Більбао, Іспанія

Має довгу професійну кар’єру в галузі зайнятості, навчання та підприємництва. В даний час є радницею у сфері міської регенерації при міській раді Більбао. Ця сфера дозволяє стратегічні цілі планування та інтегрального бачення трансформації міста, з точки зору попередження та планування, що передбачає адаптацію до змін та еволюції міста.

Раніше працювала в Уряді Басків на посаді директора з соціально-трудових інновацій, директора з планування та інновацій у галузі зайнятості. Також обіймала посаду менеджера з питань зайнятості та підприємництва у Basque Country Training Fund, була консультаційним партнером Samu Consultores та менеджером EMBZA XII.

Попередня посада - директор-менеджер у Форальському агентстві з питань зайнятості та підприємництва, DEMA (Провінційна рада Біскайя).

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66