Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Пол Алєзраа

Пол Алєзраа

Директор Avesta Group

Серед проектів Avesta Group:
- Зал слави професійного футболу, Лондон, Великобританія;
- Великий Єгипетський Музей, Гіза, Єгипет;
- Музей Массачусетського інституту технологій, Бостон, США
- Центр Гейдара Алієва, Баку, Азербайджан
- Музей Jacqueline et Pablo Picasso, Франція
- Лувр Абу-Дабі, Абу-Дабі, ОАЕ
- Лабораторія “Art and Science”, Франція

Його досвід має особливу цінність у підготовці бюджетів на планування та проектування виставок, управління культурними установами та їх об'єктами. Він також є спеціалістом в сфері людських ресурсів і, зокрема, наймання працівників та їх навчання. Пол Алєзраа також має досвід надання економічних та фінансових порад контрагентам під час розробки концепцій, інвестицій, технічної оцінки та аналізу планів архітекторів.

Перш ніж створити Avesta Group, Пол Алєзраа створив і керував компанією HP 84, що була на той час французьким лідером у сфері музеїв (інтерпретаційне планування та оформлення виставок), експозицій (тимчасових чи постійних), вивісок та культурних об'єктів, та реалізував понад 120 проектів у Франції.

У 2001 році він відповідав за створення підрозділу європейської спадщини та керував його французькими та італійськими компаніями. Сьогодні Пол Алєзраа - експерт з фінансово-економічних аспектів проектів. Його багаторічний досвід дав йому глибоке розуміння проблем культурних установ на міжнародному рівні.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66