Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Патрік Авато

Патрік Авато

Очолює корпорацію IFC, фокус якої зосереджується на міських ініціативах у Європі, Центральній Азії, Африці та Південній Азії.

Він керує стратегічними партнерськими відносинами з великими містами, такими як: Ізмір, Анталія, Стамбул, Київ та Белград - для підтримки їх міських перетворень за допомогою всебічного рішення по фінансуванню та консультацій щодо приватного сектору. Особливу увагу Патрік приділяє темі громадського транспорту, твердих відходів, стічних вод та розвитку смарт-міст.

Пан Авато має понад 15-річний досвід роботи в галузі інфраструктури в Європі, Центральній Азії, Африці та Південній Азії. До приходу в IFC він обіймав різні посади в галузі енергетики та корпоративних фінансів.

Має ступінь магістра міжнародної економіки в Школі розширених міжнародних досліджень університету Джона Хопкінса (SAIS).

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66