Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Калум Чейс

Калум Чейс

Письменник, автор бестселерів та відомий спікер з питань штучного інтелекту

- Автор бестселерів та один з головних спікерів з питань штучного інтелекту;
- співзасновник аналітичного центру «Фонд економічної сингулярності», який фокусується на майбутніх робочих місцях у еру високого технологічного прогресу.

Сфера вивчення та дискусії Калума Чейса зосереджується на середньо- та довгостроковому впливі ШІ на людство, суспільство та економіку.

Його науково-популярні книги про ШІ: «Живучий ШІ» – про потужний штучний інтеллект та суперінтеллект, а також «Економічна сингулярність» - про перспективу масового безробіття через технічній прогресс. Він також написав «Мозок Пандори», техно-трилер про перший суперінтеллект.

За останні чотири роки він провів понад 120 публічних лекцій у 18 країнах на п'яти континентах.

Перш ніж стати штатним письменником та оратором, Калум побудував 30-річну кар'єру в журналістиці та бізнесі, як маркетолог, стратегічний консультант та генеральний директор. До цього він вивчав філософію в Оксфордському університеті, що підтвердило його підозру, що наукова фантастика, яку він читав ще з дитинства, насправді є філософією у маскарадному одязі.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66