Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Джеймс Турстон

Джеймс Турстон

Віце-президент компанії G3ict з глобальної стратегії та розвитку

Джеймс Турстон - лідер міжнародної технологічної політики. Як віце-президент G3ict з питань глобальної стратегії та розвитку, він очолює розробку та впровадження передових стратегій та програм для збільшення глобального впливу G3ict.

У Джеймса Турстона є досвід застосування технологій і державної політики, починаючи від сприяння підвищенню інклюзивності та прав людей з інвалідністю по всьому світу до використання все тих же інструментів для підвищення економічної конкурентоспроможності старих американських промислових центрів.

Перед тим, як приєднатися до G3ict, пан Турстон був директором міжнародної політики доступності в Microsoft, де розробив та реалізував глобальну стратегію збільшення репрезентації питань інвалідності та технологій для урядів та громадських організацій у всьому світі.

Працював економічним та технологічним радником американського сенатора та кандидата у віце-президенти, а також старшим керівником національної ініціативи уряду США щодо технологічного та економічного розвитку.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66