Спікери

В рамках Другого Експо-конгресу «Бізнес для Розумних Міст» заплановано виступи міжнародних експертів, лідерів регіонів та керівників стартапів та мультинаціональних компаній, найуспішніших проектів та рішень для Розумних Міст.

Том ван Арман

Том ван Арман

Стратег створення смарт-міст, засновник і директор компанії Tapp, Амстердам Нью-Уест

Том ван Арман - архітектор і урбаніст, який використовує відкриті дані, прикладне програмування та інтернет речей для створення більш соціально-орієнтовних, стійких та перспективних міст. У 2010 році він заснував Tapp, агенцію-лауреата багатьох премій, яка дозволяє муніципальним органам влади та промисловості стати лідерами цифрової революції. Tapp працює з державними та приватними партнерами для швидкого реагування на поставлені задачі для вирішення нагальних міських проблем.

У 2018 році співзаснував CITIXL (City Innovation Exchange Lab) для обміну стратегіями розвитку з муніципальними партнерами з усього світу. За допомогою передових досліджень міські чиновники можуть зменшити ризики та витрати, надаючи своїм громадянам можливість спільно створювати прості ефективні рішення для більш активного процесу формування та спільного використання майбутніх міст.

Бажаєте отримати
більш детальну інформацію?

Будь ласка, залиште Ваші контактні дані і ми вам зателефонуємо.

Місце проведення та контакти

КВЦ "ПАРКОВИЙ" Паркова дорога 16а, Київ, Україна, 02000
Українське представництво БРМ
+380 44 286 36 63
+380 44 286 34 63

Міжнародне представництво БРМ
+34 93 202 21 65
+34 93 414 32 66